Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

м. Львів, (097) 008-11-23
вул. Зелена 105а, (032) 241-82-90

Замовити дзвінок

Ширина/Профіль

Діаметр

Виробник

Сезон

Марка

Модель

Класифікація дисків

Для зовнішнього вигляду автомобіля диски є настільки ж важливим атрибутом, як для людини - його черевики (аналогія майже повна). Акуратна, чищена «взуття» здатна оживити неабияк пошарпаний «костюм». Тому естети в цьому питанні вкрай педантичні.
Втім, крім естетичного значення, будь-який аксесуар виконує масу утилітарних функцій. Колесо здійснює зв'язок автомобіля з дорогою, забезпечуючи його рух. Воно ж через пневматичну шину сприймає всі нерівності і зміни в профілі дороги.
Правильно підібрані авто диски - це і безпека на дорозі, і раціональний витрата палива, і збільшення терміну служби трансмісії, і відмінний дизайн.

Колісні авто диски розрізняють по їх приналежності до того чи іншого автомобілю, по конструкції коліс і за технологією виготовлення.

за технологією виготовлення
- Сталеві
- Легкосплавні (литі та ковані)
по конструкції
- Розбірні
- Нерозбірні (одно-, дво-, трикомпонентні); в розбірних колесах диск і обід сполучені між собою різьбовими з'єднаннями.

Сталеві диски
В даний час мають найширше розповсюдження. Складаються з обода і привареними до нього диска (тарілки), які виготовляють із сталевого листа. Сталевими дисками комплектується більшість автомобілів на заводах-виробниках.
Переваги:
- Невисока ціна;
- Можливість відновлення після зминання, оскільки при ударі вони не лопаються, а мнуться.
Недоліки:
- Велика вага;
- Обмежені можливості по дизайну;
- Невисока корозійна стійкість, обумовлена якістю покриття (найнижча корозійна стійкість у дисків, покритих емаллю та електрофорезом).

Легкосплавні диски
Виготовляються із сплавів на основі алюмінію і магнію шляхом лиття або кування. За багатьма властивостями вони краще сталевих. Основне призначення легкосплавного колеса - підвищити привабливість Вашого автомобіля. Також литі диски знижують вагу колеса, а зниження маси непідресорених частин (до яких належать колеса) покращує плавність ходу, підвищує безпеку водіння і знижує знос деталей підвіски. Маючи ідеальну геометрію, при гарній балансуванню повністю виключаються неприємні вібрації. Як правило, гроші, витрачені на комплект литих дисків повертаються при перепродажу автомобіля.

Легкосплавні диски у свою чергу діляться на литі і ковані.

Литі диски
Литий диск має зернисту внутрішню структуру металу, і в цьому його основний мінус: за тривалої їзди по вибоїнах у металі йде процес накопичення мікротріщин (невидимих і тому небезпечних), які рано чи пізно проявлять себе - від сильного удару диск може розколотися.
Недоліки:
- Крихкість (для забезпечення механічної міцності, необхідно збільшувати товщину стінок, що знижує такий бажаний виграш у вазі);
- Необхідний захист поверхні, так як без цього диск швидко покривається білястою оксидною плівкою і втрачає товарний вигляд.

Ковані диски
Кований диск, метал якого має багатошарову волокнисту структуру, виключно готується. Кований диск тримає сильні удари, у крайньому випадку він не лопається, як литою, а гнеться без утворення тріщин, що, безумовно, безпечніше. Пом'яти його теоретично можна, але скоріше розлетиться підвіска, ніж помнеться закраїна кованого колеса.
Переваги:
- Висока міцність та жорсткість конструкції;
- Легкість і висока корозійна стійкість.
Недоліки:
- Висока ціна;
- Обмежені можливості по дизайну.

Ллють і кують диски з алюмінієвих і магнієвих сплавів. Якщо розташувати легкосплавні диски в порядку "від мінуса до плюса» з чисто технічних параметрах, то ряд буде таким: 1 - литий магнієвий диск (легкий, але примхливий, швидко розтріскується), 2 - литий алюмінієвий диск (нормальний за сукупністю якостей), 3 - кований алюмінієвий диск (міцний і легкий) і 4 - кований магнієвий диск (надміцний і легкий).
Але при виборі дисків, зрозуміло, не тільки технічні параметри грають роль. Радимо відразу відкинути крайнощі: магнієві диски, як литі, так і ковані, - велика рідкість, їх, як правило, роблять тільки на замовлення для спортивних машин. Ціна магнієвих може становити $ 1000 за штуку.
Інтернет-магазин "Шини Київ"

Акційний товар

Не знайдено записів
Адреса: Львів, вул. Зелена, 105а
тел.: (097) 008-11-23
© 2011-2015, всі права дотримано

Аварийное вскрытие замков Замок Профи У нас можна підібрати шини літні, шини зимові та всесезонні R13, R14, R15 і т.д. до R24.

Користуючись послугами інтернет магазину "Авто Альянс" Ви можете купити шини і диски з доставкою в міста: Вінниця, Донецьк, Дніпропетровськ, Житомир, Київ, Харків, Луганськ, Запоріжжя, Львiв, Чернігів, Одеса, Сімферополь, Херсон, Вінниця, Чернівці, Черкаси, Хмельницький, Ужгород, Тернопіль, Суми, Севастополь, Рівне, Полтава, Миколаїв, Луцьк, Кіровоград, Івано-Франківськ.

Купить Шины и Диски для грузовых и легковых автомобилей в Львове, диски, купить диски,купить диски Львов, авто диски, легкосплавные диски, стальные диски, литые диски, титановые диски, кованные диски, диски на машину, диски на авто, автомобильные диски.

Каталог украинских интернет магазинов
Автоальянс, Ооо: Бизнес-сайт в каталоге spravka.ua